Farklı eposta adreslerini Msn olarak kullanma

msn

Öncelikle biliyorum çok basit bir konu, hatta gereksiz de olabilir. Fakat bilmeyen, sabahtan akşama kadar birçok kez bu soruyu soran yani başımı ağrıtan baya insan olduğu için bu makaleyi yazmış bulunuyorum..

Makalenin amacı, info@siteadresi.com gibi mail adreslerini Msn de kullanmayı öğretmektir. Normalde de kullanılabilir, fakat nickinizin yanında Bu eposta adresi doğrulanmamış gibi bir ifade yer alır, bu da insanları rahatsız eder.. Eğer mail adresinizi doğrularsanız, normal hotmail hesabı gibi msn de oturum açabilirsiniz.. Neyse gelelim anlatıma..Makalenin amacı, info@siteadresi.com gibi mail adreslerini Msn de kullanmayı öğretmektir. Normalde de kullanılabilir, fakat nickinizin yanında Bu eposta adresi doğrulanmamış gibi bir ifade yer alır, bu da insanları rahatsız eder.. Eğer mail adresinizi doğrularsanız, normal hotmail hesabı gibi msn de oturum açabilirsiniz.. Neyse gelelim anlatıma..

msnmsn

http://www.ceviz.net/wp-content/uploads/2007/09/image14232276yq0.jpg

msn

msn

http://www.ceviz.net/wp-content/uploads/2007/09/image58056117xb7.jpg

Sonraki adımda karşınıza gelen pencerede kendi kafanıza göre bilgilerinizi doldurun.

Bu bilgileri doldurduktan sonra Devam a tıkladığınızda karşınıza bir adım daha gelecek..

msnmsn

http://www.ceviz.net/wp-content/uploads/2007/09/image42558428dw3.jpg

sonrasında Kabul ediyorum u tıklayın. Sonrasında Msn hesabı oluşturdunuz diye bir sayfa başlığı göreceksiniz. Orada Devam a tıkladıktan sonra mail kutunuza gelen doğrulama mailinde Hesabımı Onayla başlığı altında bir link göreceksiniz.. Ona tıkladıktan sonra bir sayfa açılacak ve sizin hesabınızı doğruladığınızı söyleyecek. Sonrasında mail ve msn den hesabınıza giriş yaparsanız hesabınızın aktif olduğunu görüceksinzi..

Not: Eklenen resimler sayfada gözükmediği için link vermek zorunda kaldım.

Kaynak

Makale sahibi: yaso(yaso_19)

Lütfen Kaynak belirtmeden yayınlamayınız.

Arama Terimleri:

farklı e posta adresleri, değişik e posta adresleri, kullanılmayan e posta adresleri, kullanılmamış e postalar, kullanılmayan e postalar, değişik e postalar, kullanılmamış e posta adresleri, msn e posta, farklı e-posta adresleri, farklı e-posta adresi

Yazar - 3 Eylül 2007. Kategori GRAFİK TASARIM. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

14 için yapılam toplam yorum - Farklı eposta adreslerini Msn olarak kullanma

 1. iSiMSiZ_GaHRaMaN

  seLam ß@ß, nßr??? makaLe süper….! capsLarı da koymuşssun! EMEğE SAYGI!
  REP+++++

 2. Bu yazı için “ıpucu” kategorisi elbette “Makale” kategorisinden daha elverişli olacaktır. Ayrıca resimler için dışarıya link vermek yerine, lütfen kendi dosya yükleme ekranınızı kullanarak ceviz.net içine yükleyin. Resim vs. dışarıdan çekilen dosyaları geçersiz linkler içeren yazıları maalesef yayından kaldırmak zorunda kalabiliyoruz.

  ıpucu için teşekkürler.

 3. Düzenledim, ipucuna aldım yazıyı..
  yanlız bendeki dosya yükleme bölümü sorunlu. oraya dosya yükleyemiyorum. dosya yükleniyo fakat orada dosya gözükmüyor. editör bölümünde de resim ekleme tuşunda deniyorum, onda da aynı oluyo.. yani ceviz üzerine resim yükleyemedim, o yüzden link verdim. ılgilenirseniz, sorun varmı, yoksa ben mi hata yapıyorum; bilgilendirirseniz beni, ona göre çözüm üretebiliriz. yarın sabah ilgilenebilirim. kolay gelsin.

 4. Düzenleme için yetkili arkadaşlara teşekkürler.

  Bu sadece bir ipucu, emin ol bilmeyen çok fazla sayıda insan var. Ayrıca bu işlere yeni başlayan, yada başlıyacak olan hevesli bisürü arkadaşımız var ve onlardan da bilmeyen biçok arkadaşımız vardır.. Herneyse, elbet ki birilerine faydalı olur herhalde..
  Bilgimizi kendimize saklıyacağımıza, böyle yerlerde dışa vurmak daha faydalıdır ;)

 5. Bu nedir Allah aşkına espirimi yapıyorsunuz. Böle bir siteye bu konuyu hiç yakıştıramadım. Yazık. Demekki cevizi tamamen kaybetmisiz.

 6. Cevizi kaybettiğimiz iddiası üzerine yeniden kendimi tutamayıp, yanlış anlaşılmaları da mümkün olduğunca engelleyerek bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim. Ceviz.net “yazar kadrosu” tamamen üyelerinden oluşan bir site. Sanırım “yazar kadrosu” diye sadece belli kişilere panel erişimi verildiği günlerin son üyesi ben idim :) Forumda belli bir mesaj sayısını aşan ve belli bir süreyi dolduran herkes makale, ipucu, blog, vs. türü yazılar yayınlayabilir. Yayınlanan yazıların konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Ancak tabii ki ceviz.net in yeri yönü belli. Bu doğrultudaki yazılar yayınlanmaktadır. Bizim başkasına hakaret veya başka bir yerden kopya, çalıntı vs. durumları olmadıkça (kullanıcı bileğinin hakkıyla her ne kadar düşük seviye veya başlangıç seviyesinde olursa olsun) bir yazıyı reddetme lüksümüz yok. Eğer bizim yayın politikamıza uyuyorsa o yazı yayınlanır. Ne kadar basit veya ne kadar karmaşık olursa olsun.

  Biz “elit” olmadık, herkesin ne kadar “guru” olursa olsun basit noktalarda takıldığı anlar vardır. O yüzden elitist yaklaşımı (kişisel açıdan) doğru bulmadığımı açıklıyorum ve (ceviz.net) in etiket meraklısı bir site olamayacağını düşünüyorum.

  Bu amatör ruh, bizim itici gücümüzdür.

 7. sağol anov, fakat anlayana işte…

  kendileri de bir zamanlar bu tür ipuçlarını bilmiyordu.. ve emin olun bilmeyen yüzlerce insan karşıma çıktı, hemde en profesyonelinden bile..
  neyse, hayatta hiçbir şeyi aşşağılamamak gerekir, orjinal olduktan sonra basit de olsa, bilgi bilgidir.

 8. ıyice çoluk çocuk sitesi olmuş burası.

 9. yaso_19 kardeş belki çok basit olacak ama şu senin ilk gösterdeiğin sayfa varya msn messanger diyo ona nasıl girecez sonrasını saten gayet iyi anlatmışsın

 10. sizin yaptığınız şeyden bişe anladıysam arap olim (:

 11. anov ne çok merak ediyorum ve şuğana kadar bu siteye
  yazı yazan herkese ellerini öpüyorum (:

 12. bu sitenin saçma olduğunu söledim ya hata yapmışım çünkü güzel bi siteye benziyo bişey daha diyim yorumcular hadi bidaha yorum yazın plesea

 13. kardeşim eline salık genede bunları anlattıgın için ama yahu ben bildigim halde e-poda gelmiyorki neini dorulaayım ben yıllardır duruluyorum olmuyor admin@sohbetbol.org aynı hep

Yorum Yap