Ana sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

İşbu gizlilik politikası metni bilgi güvenliği ile ilgili olarak yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır.

Ceviz.net, internet sitesinin sahibi ve işleticisi olup bu kapsamda siteye üye olan kullanıcılardan ve siteyi ziyaret edenlerden çeşitli kişisel bilgiler toplanmaktadır. Bu kapsamda elde edilen kişisel bilgiler sitemiz tarafından korunmakta olup bu koruma devamlı surette gerçekleştirilecektir.

İsim ve soy isminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, GSM numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan sitemize verildiğinde kaydedilir. Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Kullanıcı değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sunucularımızda toplanan size ait bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik kullanıcı “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Ceviz.net bünyesinde kullanılmaktadır. Ceviz.net, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Web sitemizde yapmakta olduğunuz işlemler ile ilgili sitede yer alan “Kullanıcı Sözleşmesi” nin okunması ve buna uygun olarak davranılması şifrelerin korunması gerekliliğinin anlaşılması açısından önem taşımaktadır.

Web sitemiz üzerinde yarattığınız kullanıcı adı ve şifreleri hiçbir koşulda ve şekilde 3. kişiler ile paylaşmamanız bilgi güvenliğiniz açısından önem taşımaktadır.

Web sitemizde tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından dolayı web sitemize hiçbir sorumluluk yüklenmesi söz konusu değildir.

Bideneyim, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Ceviz.net kullanıcılarına daha özel ve etkin bir hizmet deneyimi yaşatmak amacıyla Ceviz.net iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sitelerkur.com, Android uygulamamız için Google Play Developer mülkiyet haklarımızı kullanma yetkisine sahiptir.