Ana sayfa Teknoloji Genel iPhone SE Türk Telekom’da

iPhone SE Türk Telekom’da

PAYLAŞ

Apple’nin piyasadaki 4 inç ekrana sahip en kuvvetli akıllı telefonu iPhone SE, 8 Nisan’dan itibaren Türk Telekom mağazalarında satışa sunuldu.

iPhone SE; iPhone 6S’nin kullanıcılar kanatından beğeniyle karşılanan alüminyum gövdesini, 4 inç retina ekranla ve roze altın dahil dört etkileyici metalik renk seçeneğiyle bir araya getiriyor. Yüksek performans için gelişmiş 64-bit A9 çip, daha uzun pil ömrü, 12 megapiksel iSight kamera, canlı fotoğraflar, 4K video kayıt ve Touch ID parmak izi emniyet sistemi gibi üstün özelliklerle donatılan iPhone SE, daha küçük boyutlu bir telefon arayan kullanıcılara mükemmel bir seçenek sunuyor.

iPhone SE’yi tanıtımından çok kısa bir süre sonra satışa sunmaktan heyecan duyduklarını belirten Türk Telekom Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Teknolojiyi yakından takip eden Türk Telekom müşterilerinin merakla beklediği iPhone SE’yi avantajlı koşullarda mağazalarımızda satışa sunuyoruz. Türk Telekom’un fiber gücüyle sunduğu GiGA 4.5G deneyimini 4 inç ekranda yaşamak isteyen müşterilerimizin, iPhone SE’yi beğeneceğine inanıyoruz.” diye konuştu.