Ana sayfa Mobil LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG V30’un Önemli Bir Ayrıntısı Ortaya Çıktı!

LG’nin Yeni Amiral Gemisi LG V30’un Önemli Bir Ayrıntısı Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin yeni amiral gemisi LG V30’un çok önemli bir detayı ortaya çıktı. İşte o önemli ayrıntı.

Son zamanlarda başarılı akıllı telefonlar üreten Güney Koreli teknoloji firması LG’nin yeni amiral gemi modelleri serisi olan LG V serisinin yeni modeli olacak olan LG V30 modelinin yeni bir özelliği daha ortaya çıktı.

LG’nin yenilikçi serisi olarak karşımıza çıkan LG V serisinin yeni modeli LG V30 modelinde LG’nin V20 modelinde olduğu gibi çift ekran bulunmayacak. LG V30 modelinde diğer V serisi modellerinin vazgeçilmez özelliği olan çift ekrandan vazgeçerek V30 modelinde 18:9 en-boy oranına sahip bir ekran kullanacak.

V30 modelinde kullanılacak olan ekran sayesinde kullanıcılara daha fazla etkileşim sunmayı amaçlayan LG ayrıca bir önceki amiral gemi modelini olan LG G6 modelinde kullandığı IPS LCD ekran yerine LG V30 modelinde OLED ekran kullanacak.

OLED ekranla birlikte kullanıcılarına çok iyi bir ekran deneyimi yaşatacak olan LG V30 ayrıca kablosuz şarj özelliğine sahip olacak. Snapdragon 835 işlemciden güç alacak olan LG V30 çift kamera tasarımına sahip olacak. Samsung’un yni Galaxy Note 8 modeline rakip olacak olan LG V30’un fiyatı ve ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor.