Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 7 Yenilenen Adıyla Yeniden Satışa Çıkacak!

Samsung Galaxy Note 7 Yenilenen Adıyla Yeniden Satışa Çıkacak!

PAYLAŞ

Samsung’un geçtiğimiz yıl çıkarttığı ancak patlama sorunları nedeniyle geri çektiği akıllı telefon modeli Samsung Galaxy Note 7 yenilenen adıyla yeniden satışa sunulacak!

Güney Koreli teknoloji devi samsung’un en sorunlu modeli olan Galaxy Note 7 modeli yeni bir isimle yeniden satışa çıkacak. Daha öncesinde Galaxy Note 7R ve pek çok farklı isimlerle satışa sunulacağı iddia edilen Samsung Galaxy Note 7’nin yeni adı bir kez daha ortaya çıktı.
antalya mutlu son masaj
Samsung’un Note 7 modelinin yenilenen sürümünün Samsung Galaxy Note Fan Edition adıyla yeniden çıkacağı iddia edildi. Samsung’un neden böyle bir isim tercih ettiği bilinmiyor ancak kullanıcıların Galaxy Note 7 modeline güvenmeleri için Samsung böyle bir yol izlemiş olabilir. Samsung ayrıca Galaxy Note Fan Edition modelini yeni Note serisi modeli olacak olan Note 8 ile birlikte tanıtabilir.

https://www.webdesitem.com/

Samsung’un Note 7 modelinin yenilenmiş sürümünü Note7 benzeri özelliklerle satışa sunacağı herkes tarafından biliniyor. Ancak Samsung yenilenmiş Note modellerini biraz daha uygun fiyatlı ve batarya kapasitesi daha düşük bir şekilde sunacak.
https://drseocu.com/
Bakalım Samsung’un yenilenmiş Note 7 modelleri ne zaman satışa sunulacak ?