Ana sayfa Mobil OnePlus 5’in En Net Fotoğrafları Sızdı!

OnePlus 5’in En Net Fotoğrafları Sızdı!

PAYLAŞ

Yarın tanıtılacak olan OnePlus’ın merakla beklenen yeni amiral gemi modeli OnePlus 5’in en net görüntüleri sızdı.

OnePlus’ın merakla beklenen lansmanına sayılı saatler kala OnePlus 5’in en net şekilde ön ve arka tasarımını gösteren fotoğrafları sızdırıldı.

Daha önce pek çok kez çeşitli yerleri sızan OnePlus 5’in şimdi de en net görüntüleri sızdı. Ortaya çıkan görsellerde OnePlus’ın çift kameralı tasarımı ve ön kısmına konumlandırılmış olan parmak izi okuyucusu doğrulanıyor. Szıdırılan OnePlus 5 fotoğraflarında ayrıca OnePlus 5 ile birlikte tanıtılması beklenen OnePlus 5 kılıfları görülüyor.

OnePlus 5’in 5.5 inç büyüklüğünde QHD bir ekranla gelmesi ve Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak.

23 Megapiksel ve 16 megapiksel çözünrlüğünde iki kamerayla gelecek olan OnePlus 5 ayrıca QuickCharge 4.0 teknolojisini detakleyecek ve 4000 mAh kapasiteli batarya ile gelecek.

OnePlus 5’in 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip modeli 512 dolardan satışa çıkacakken 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip modelinin ise 589 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.