Ana sayfa Mobil Oppo R11 Dünya Genelinde Satışa Çıktı!

Oppo R11 Dünya Genelinde Satışa Çıktı!

PAYLAŞ
oppo-r11-dunya-genelinde-satisa-cikti

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Oppo yeni amiral gemi modeli olan R11 modelini dünya genelinde satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar.

Son zamanlarda akıllı telefon pazarında yükselişe geçen Çinli markaların arasında yer alan Oppo’nun yeni amiral gemi modeli olan Oppo R11 modeli dünya genelinde satışa çıkıyor.

Çin’de en çok satan akıllı telefon markaları arasında yer alan Oppo son zamanlarda ürettiği en dikkat çekici modelleri arasında yer alan Oppo R11 fiyatıyla dikkat çekmeyi başarıyordu.

Yaklaşık olarak 440 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan Oppo R11 modeli Oppo’nun açıklamasına göre global pazarda da satışa çıkacak. Çin’in en büyük sosyal medya platformu olan Weibo üzerinde paylaşılan bilgilere göre Oppo iPhone 7 Plus benzeri tasarıma sahip olan modeli Oppo R11’i Çin dışında ülkelerde satışa sunacak.

İlk olarak Tayvan’da satışa sunmayı düşündüğü R11 cihazını biraz daha fazla bir ücret olan 525 dolardan satışa sunacak. Oppo’nun yeni amiral gemi modelini ülkemizde satışa sunup sunmayacağı ise bilinmiyor.