Ana sayfa Mobil Sony Xperia XA Ultra İçin Android 7.0 Güncellemesini Dağıtmaya Başladı!

Sony Xperia XA Ultra İçin Android 7.0 Güncellemesini Dağıtmaya Başladı!

PAYLAŞ
sony-xperia-xa-ultra-icin-android-7-0-guncellemesini-dagitmaya-basladi

Android cephesinde güncellemeleri en hızlı şekilde telefonlarına veren Sony son Android 7.0 Nougat güncellemesini Xperia XA Ultra modeline sundu!

Google mobil işletim sistemi Android’in yeni sürümü Android 8.0 kısa bir süre sonra çıkacekken Japon teknoloji devi Sony bir önceki Android güncellemesi olan Android 7.0 Nougat sürümünü en son olarak Xperia XA Ultra modeline getirdiğini açıkladı.

Sony daha önce Xperia Z5, Xperia Z5 Premium , Xpera Z3+ ve Xperia Z4 tablet modellerine Android 7.0 güncellemesini getirmişti. Sony’den yapılan açıklamaya göre Sony son Android 7.0 Nougat güncellemesini Xperia XA Ultra modellerine getirdiğini açıkaldı.

Sony’nin F3211 ve F3212 model numarasına sahip Xperia XA Ultra modellerine getirdiği Android 7.0 Nougat güncellemesiyle birlikte Xperia XA Ultra modeli yeni bir görünüme ve yeni özelliklere sahip oluyor.

sony-xperia-xa-ultra-icin-android-7-0-guncellemesini-dagitmaya-basladi

Sony’nin açıklamasına göre Android 7.0 güncellemesi Xperia XA Ultra cihazlarına yavaş yavaş gelecek. Henüz ülkemizde ki Xperia XA Ultra cihazlarına da gelmeyen Android 7.0 güncellemesinin kısa bir süre içinde gelmesi bekleniyor.

Gelen Android 7.0 Nougat güncellemesiyle birlikte ayrıca son Android güvenlik güncellemeleri de geliyor. Sony’nin Android 8.0 güncelle takvimi ise merak ediliyor.