Ana sayfa Oyun Rising Storm Oyunu Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz

Rising Storm Oyunu Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz

PAYLAŞ

Red Orchestra oyununda serinin son oyunu olan Rising Storm ek paketi 2013 yılında çıkmış ve oyun severler tarafından oldukça beğenilmişti. Humble Bundle tarafından bugün yapılan açıklamada, oyunun bir süre ücretsiz oynanabileceği belirtildi.

Red Orchestra serisinin Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad versiyonunda ek paket olarak piyasaya çıkarılan, ancak tek başına da yayınlanan Rising Storm oyunu 3 yıllık geliştirme sürecinin ardından oyun severlere sunulmuştu. Gerçeğe yakın olmasıyla dikkat çeken oyun Amerikan ve Japon askerlerinin Pasifik’teki çatışmalarını konu alıyordu. Çıktığı günden bu yana çok sayıda ödül alan ve yılın oyunu edisyonuyla yeniden çıkarılan oyunun geçtiğimiz aylarda devamı niteliğindeki oyunu da tanıtılmıştı. Rising Storm 2: Vietnam çıkmadan ilk oyun ücretsiz yapıldı.

Humble Bundle’ın katkılarıyla düzenlenen kampanyada Rising Storm oyununun 2 gün süresince ücretsiz olduğu duyuruldu. Bu süre içerisinde internet sitesi üzerinden oyunun ücretsiz Steam anahtarının elde edilebileceği açıklandı. Rising Storm’u ücretsiz oynamak için öncelikle Humble Bundle sayfasını açmanız gerekiyor. Daha sonra hesabınızdan giriş yapacağınız sitede oldukça büyük “Add to Cart” yazan yeşil tuşa tıklamanız isteniyor. Ardından birkaç tık işlemi gerçekleştirmenizden sonra e-posta adresinize gelen onaylama postasındaki link adresine tıklamanızla birlikte Steam’e ekleyeceğiniz ücretsiz kodu almanız mümkün.