Ana sayfa Mobil Samsung’un Yeni Galaxy J7 2017 Modelinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

Samsung’un Yeni Galaxy J7 2017 Modelinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Samsung’un Galaxy J7 2017 modeline ilişkin yeni görseller sızdırıldı. Güney Koreli teknoloji firması Samsung’un orta segmentte yer alan akıllı telefonlarının üst model olarak nitelendirilen yeni Galaxy J7 2017 akıllı telefonu ile ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Sistem olarak da yenilenmesi beklenen Galaxy J7 2017 akıllı telefonun renklerine ilişkin görseller ortaya çıktı.

Bu görsellerde modelin tasarımlarında da ciddi farklılıklar olduğu görüldü. Bu seride kavisli ekrana geçiş yapıldığı görülen akıllı telefonun arka kısmında da belirgin olarak fark edilen anten çizgileri dikkat çekiyor.

Tasarımında başka bir ayrıntı olarak serinin renk konusunda 4 farklı seçenek ile geleceği ve mavi, pembe, altın, siyah gibi modellerin satışa sunulması bekleniyor. Modelin ön kısmında her zamanki gibi “Home” tuşunun kullanıldığı görülen tasarım sayesinde Galaxy J7 2017 modelinin daha başarılı bir seri olacağı belirtilebilir. Donanım açısından bakıldığında yeni modellerin 3 GB RAM bellek gücünde olacağı ve Exynos 7870 işlemci ile geleceği öne sürülüyor. Yeni modelin ayrıca 13MP selfie kameraya, parmak izi algılayıcıya, 3,600mAh batarya paketine, Full HD bir ekran çözünürlüğüne, LTE Cat 6, VoLTE ve VoWiFi bağlantı imkânına ve tam metal gövdeye sahip olacağı iddia edildi. Galaxy J7 2017’nin Avrupa’daki satış fiyatının 339 Euro olması beklenirken, Türkiye’deki fiyatının ise 1.900 TL olması bekleniyor.

Yeni modellerin sızdırılan görüntülerinden elde edilen bu özellik iddialarından hangilerinin gerçek olduğunu ise, Galaxy J7 2017 modelinin Samsung firmasının resmi tanıtımında öğrenmek gerekecek.