Ana sayfa Teknoloji Genel Yeni Surface Pro 4 Görüntüleri Sızdırıldı

Yeni Surface Pro 4 Görüntüleri Sızdırıldı

PAYLAŞ

Microsoft firmasının bu ay içerisinde Shanghai’da düzenlenecek etkinlikte tanıtması beklenen yenilenmiş Surface Pro 4 bilgisayar modeline ait görüntüler ortaya çıktı. Yine bu senenin başında Microsoft bir etkinlik düzenlemiş ve Windows 10 S işletim sistemi bulunan Surface Laptop modelinin tanıtımını yapmıştı.

Yapılan açıklamada 23 Mayısta Shanghai’da düzenlenecek etkinlikte Surface Pro 5 modelinin tanıtılmayacağı belirtildi. Diğer yandan Surface Pro modeli ile ilgili bazı görseller paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde klavye ve kalem renklerinde farklı ve yeni seçenekler bulunacak. Bilgisayarın dış görünümünde ise çok fazla bir büyük değişiklik beklenmiyor. Ayrıca bu modelde de USB-C girişi yer almayacak.

Şimdilik cihaz hakkında çok fazla bilgiye sahip olunmamakla birlikte, Microsoft firmasının Çin’de düzenlenecek etkinlikte sadece Surface Pro adının geçmesi bekleniyor. Çeşitli yedek aksesuarlar ile birlikte geleceği iddia edilen Surface Pro tabletin Surface Pro 4‘e göre farklı tasarımlara sahip olacağı konuşuluyor. Önümüzdeki hafta duyurusu yapılması beklenen Surface Pro tablet hakkında daha fazla detaylı bilgiye ancak bu tarihte ulaşılabilecek. Bununla birlikte cihazın daha hızlı performans getireceği ve pil ömrünün uzun olacağı öne sürülüyor.

Yine yeni model Surface Pro 4’ün İntel 7. nesil işlemci ve 8 GB RAM’e sahip olacağı yönünde yorumlar yapılıyor. Surface Pro 4’ün odun kömürü, platinum, bordo ve teal renk seçenekleri ile gelmesi beklenirken, aynı zamanda Microsoft 10 S işletim sistemiyle birlikte çıkması öngörülüyor.