Ana sayfa Oyun Ubisoft Yeni Oyunları İçin Açıklama Yaptı

Ubisoft Yeni Oyunları İçin Açıklama Yaptı

PAYLAŞ

Bilgisayar oyunları sektörünün öncü firmalarından Ubisoft tarafından yapılan açıklamada, 2018 yılının Nisan ayına kadar çıkacak oyunlar hakkında bilgiler verildi.

Ubisoft şirketi tarafından yapılan açıklamada, Far Cry 5 oyununun geliştirilmekte olduğu ve öngörülen tarihten önce satışa sunulacağı belirtildi. Ayrıca Far Cry 5 oyununun Twitter hesabından paylaşılan bir mesajda daha fazla yenilik sözü verilirken, Far Cry maceralarının öğrenilmesi için şirketin YouTube kanalının takip edilmesi önerildi. Diğer yandan Ubisoft resmi forumuna Far Cry 5 bölümü de açıldı.

2016 Şubat ayında yayınlanan ve Taş Devri zamanında geçen Far Cry Primal’den sonra gelecek yeni oyunu Far Cry 5’in ise Amerika’nın batı yakasındaki Montana’da geçmesi bekleniyor. Dış basında yer alan haberlere göre Paris’te ofisi bulunan bir şirketin bir video oyunu için kullanılmak üzere görüntüler çekmek üzere Montana’daki bir kiliseye ekip gönderdiği belirtiliyor. Ayrıca çıkacak bu yeni oyunun 2017 Eylül ayında raflardaki yerini alacağı söyleniyor.

Tanıtılacak bir diğer oyunun ise, 2014 yılında satışa sunulan açık dünya yarış oyunu olan Crew’un devamı Crew 2 olacağını Ubisoft forumlarında paylaşılan bir logo ile duyuruldu. Ubisoft şirketinin başka bir sevilen oyun serisi Assassin’s Creed için de yeni oyunun çıkacağını duyurulmasına karşı oyun mekaniklerini geliştirmeyi ve oyunun sunduğu eşsiz ve unutulmaz oynayış deneyimini oyun severlere en güzel şekilde sunmak istedikleri belirtildi. Oyunun ismi hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmasına rağmen daha önce sızdırılan oyuna ait bir görselden oyunun Eski Mısır’da geçen Assassin’s Creed Origins olacağı söyleniyor.