Ana sayfa Mobil İphone 7 Satışa Çıktı

İphone 7 Satışa Çıktı

PAYLAŞ

Çıktığı günden bu yana gündemden düşmeyen ve büyük ilgi çeken İphone 7’nin ne zaman satışa çıkacağı merak ediliyordu. Ülkemizde henüz ne zaman satışa başlanacağı belirsiziliğini korurken, bazı ülkeler İphone 7 satışına başladı. 7 eylül’de tanıtılan ürün, 9 eylül’de ön siparişe çıktı. 16 eylül itibariyle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 32 GB, 128 GB ve 256 GB seçenekleri ile raflardaki yerini aldı. İphone 7’yi ilk kullananlardan biri olmak için uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalan İphone tutkunları, ABD, Almanya ve Yeni Zellanda’da Apple mağazalarının önüne çadır bile kurmuştu. Uzun bir bekleyişin ardından muratlarına eren kullanıcılarının yüzlerindeki huzurlu ve mutlu ifade dikkat çekti. ABD’de dün yerel saat ile 8.00’den itibaren satışa sunulan telefonu almak isteyenlere mağazanın kapısını Apple CEO’su Tim Cook açtı.

İphone 7’nin Satışa Çıktığı Ülkeler

Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Porto Riko, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE, İngiltere, ABD Virgin Adaları, İngiliz Virgin Adaları,ABD.

images108692495_dutch_it_student_justin_poses_after_having_been_the_first_customer_to_buy_the_new_iphone_7-large_trans2xh_am5qyibbe32zcwdxva431xunmruvqvfs_kbmyp0