Ana sayfa Teknoloji Genel Samsung Kullanıcılarının Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Samsung Kullanıcılarının Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

PAYLAŞ

Akıllı cep telefonlarının kuşkusuz pazar payı lideri olan Samsung kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.Son zamanda yaşanan can sıkıcı durum karşısında Dünya devi Samsung’dan kamuoyuna açıklama geldi. Yapılan bu açıklama neticesinde birçok kullanıcı Samsung markasının ne denli büyük ve kullanıcı dostu olduğunu sosyal medya aracılığıyla da doğrulamış oldu.Dev firmanın son teknoloji harikası ürünü olan Samsung Galaxy Note 7 modelinin ülkemiz dışındaki birkaç bölgede cihazın bataryasından dolayı patlaması ile gündeme gelmişti. 1 milyon Samsung Galaxy Note 7 modelinden 35 adetinin böyle bir durumla karşılaşması teknolojik istatistik verilerine baktığımız zaman gerçekten çok ufak bir rakam ancak haberin hızla yayılması üretilen tüm modellerinde bu şekilde bir algı oluşmasına sebep olmuştur.

samsung

Dünya devi Samsung, öncelikle müşterilerine değer verdiğinden dolayı bu durumla karşılaşmamış dahi olsalar, almış oldukları Samsung Galaxy Note 7 modelini dilerlerse yeni üretim olan güncel Samsung Galaxy Note 7 modeli ile değiştirmeyi, farklı bir modelle değiştirmeyi ve tamamen iade etmeyi teklif ediyor. Bir zamanlar kasası eğilen telefon üreten diğer bir firma hatasını kabul etmiş ancak böyle bir teklifle kullanıcılarının karşısına çıkmamıştı. Samsung’un bu konuda kullanıcı dostu olduğu bir defa daha anlaşılıyor.

samsung

Teknoloji bakımından en yenilikçi ve en zengin firma olan Samsung, ürettiği birçok teknoloji harikasında daha fazla istihdam sağlamak amacıyla insan gücünden vazgeçmiyor ve eğitim anlamında yaptığı atılımları birçok öğrencinin geleceğe daha parlak ufuklarla bakmasını sağlıyor. Spor dallarında yapmış olduğu sponsorlukların yanı sıra özellikle engelli spor dalı olan Paralimpik Oyunlarına katkısı büyük boyutlara ulaşıyor.