Ana sayfa Teknoloji Genel Lenovo’dan Yeni PC ve Tablet Modelleri

Lenovo’dan Yeni PC ve Tablet Modelleri

PAYLAŞ
Dünyaca ünlü bilgisayar üretici firması Lenovo, Yoga 910 adlı yeni dizüstü bilgisayarını tanıttı. “Dünyanın en ince dönüştürülebilir bilgisayarı” olarak tanıtılan ürün şık tasarımı ve güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor.

Berlin’de düzenlenen IFA 2016 fuarında yeni PC ve tablet modellerini tanıtan Lenovo’nun ürünleri Türkiye’de de satışa çıkacak.

Son teknolojileri ürünlerine yansıtmak isteyen Lenovo, ThinkPad’lerde kullanılan parmak izi tarayıcı gibi özellikleri Yoga 910’da da hayata geçirdi. 13.9 inç ekrana ve Intel Core i7 işlemciye sahip bilgisayar, 14.3 mm inceliği ile dünyanın en ince dönüştürülebilen bilgisayarı olarak gösteriliyor.

Yoga 910, 4K veya Full HD ekranı, Premium ses kalitesinin yanı sıra 15,5 saatlik pil ömrü ile de ön plana çıkıyor.

Yeni modelde altın ve gri metalik olmak üzere iki renk seçeneği bulunuyor. Oldukça lüks ve şık bir tasarıma sahip olan Yoga 910, önceki Yoga’lar gibi dizüstü, stand, çadır ve tablet modları olmak üzere 4 farklı modda kullanılabiliyor.

Öte yandan, Lenovo tablet dünyasına yeni bir model sunarak IFA 2016 kapsamında Tab 3 Plus’ı da tanıttı. Yüksek kalite ses ve ekranın yanı sıra uzun ömürlü piliyle de dikkat çeken model, Lenovo’nun en iddialı olduğu ürünlerden biri.