Ana sayfa Mobil Casper’dan Şıklığı Göz Dolduran Bir Telefon: Casper VIA A1

Casper’dan Şıklığı Göz Dolduran Bir Telefon: Casper VIA A1

PAYLAŞ
Casper’ın son model akıllı telefonu Casper VIA A1, şık dizaynı ve yüksek teknolojili performansıyla göz dolduruyor.

Casper’ın hem şıklık hem üst düzey performans arayanlar için özel olarak tasarladığı Casper VIA A1, elmas kesim tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yeni model akıllı telefon, şıklığının yanı sıra donanım özellikleriyle de ön planda. Gorilla Glass 3 teknolojisiyle desteklenen 5,5 inçlik Full HD ekran, 64 gb dahili hafıza, 4,5 G uyumu, 8 çekirdek ve 4 GB RAM gibi en yüksek özelliklerle donatılmış olan telefonda bunun yanı sıra çift sim kart kullanılabiliyor, parmak izi güvenliği bulunuyor ve Dual pencere özelliği sayesinde aynı anda iki uygulama birden kullanılabiliyor.

Yeni yazılımda özel bir ekran teknolojisi kullanıldı ve kışın eldivenle bile telefonu kullanmak mömkün. “Çocuk Modu” özelliği sayesinde de telefonu güvenle çocuklara verebilirsiniz.

Casper VIA A1, zarif bir görüntüye sahip; köşeleri yuvarlatılmış elmas kesim metal tasarımın yanı sıra altın rengiyle de şıklığı tercih edenlerin bir numaralı gözdesi olmaya aday.

Güzel fotoğraflar elde edebilmek için yüksek kamera kalitesi, cilt güzelleştirici çekim modları bulunan telefonda özel bir flaş teknolojisiyle az ışıkta kaliteli fotolar çekmek mümkün.