Ana sayfa Mobil Prisma Filtrelerini Artık Çevrimdışı Kullanmak Mümkün

Prisma Filtrelerini Artık Çevrimdışı Kullanmak Mümkün

PAYLAŞ
Sosyal medyanın trend uygulamalarından biri olan Prisma’ya yeni bir güncelleme geldi. Artık 32 filtrenin 16’sı çevrimdışı kullanılabilecek.

Sosyal medyada birçok fotoğraf paylaşım sitesi bulunuyor. Bunun yanı sıra bir de fotoğraf düzenleme uygulamaları var. Sosyal medyada paylaşılacak resimler, bu uygulamalar sayesinde düzenleniyor, filtre ekleniyor ve daha etkileyici ve eğlenceli hale getiriliyor. Bu uygulamalardan biri de Prisma. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde fotoğraflarını düzenleyerek diğer sosyal medya paylaşım sitelerinde paylaşıyorlar. Prisma’nın 32 fotoğraf filtresi bulunuyor. Artık bunların 16’sı çevrimdışı kullanılabilecek. Ancak uygulama şimdilik yalnızca iOS’ta kullanılabiliyor.

Artık çekilen bir fotoğrafı doğrudan paylaşmak yerine çeşitli düzenlemeler ve filtrelerden geçirmek gayet sıradan bir durum. Bir fotoğraf filtrelerden geçirildikten sonra bir sanat eserine dönüşebiliyor. Prisma da 32 çeşit filtre sunarak kullanıcıların en yaygın kullandığı filtre sistemi haline geldi. Ancak bu uygulama yalnızca çevrimiçiyken yani internete bağlıyken kullanılabiliyordu.

Prisma’nın duyurduğu habere göre artık bu filtrelerin 16’sı çevrimdışıyken de kullanılabilecek. Ancak şimdilik yalnızca iOS’ta kullanılabiliyor.

Öte yandan, günlük aktif kullanıcı sayısı 4 milyon olan Prisma’ya yakında video ve 360 derece fotoğraf desteğinin de geleceği açıklandı. Bunun tarihi ise henüz belli değil.