Ana sayfa Mobil İşte Galaxy Note 7’nin Fiyatı ve Satış Tarihi

İşte Galaxy Note 7’nin Fiyatı ve Satış Tarihi

PAYLAŞ
Samsung’un son model telefonu Samsung Galaxy Note 7, 26 Ağustos’ta Türkiye’de satışa çıkıyor. Tasarımı ve özellikleriyle herkesin beğenisini toplayan ve büyük bir merakla beklenen Note 7’nin fiyatı da belli oldu.

Uzun zamandır beklenen Samsung’un yeni phableti Galaxy Note 7’de hasret sona eriyor. Akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir ilgi göstermesi beklenen Note 7, bilindiği gibi daha önce Amerika’da satışa sunulmuştu ve fiyatı da 850 dolardı. Türkiye fiyatı ise tahmini bir rakam dışında belli değildi. Son gelen bilgilere göre 26 Ağustos’ta satışa sunulacak olan Note 7, gelmiş geçmiş en pahalı Samsung modeli olma ünvanını kazanmış durumda!

Galaxy Note 7’nin Türkiye fiyatı 3,599 TL olarak belirlendi. Bugün yapılan Türkiye lansmanında belirlenen rakam bu. Bakalım ilgi ne düzeyde olacak. Ayrıca şunu da belirtelim ki Note 7 için ön sipariş veren kişiler bu fiyata telefonun yanı sıra aynı zamanda Gear VR sanal gerçeklik gözlüğüne sahip olacak. Ve birçok oyunun yer aldığı dev oyun paketi de ücretsiz olarak indirilebilecek.

Ssung Galaxy Note 7, Türkiye’de 26 Ağustos tarihinde raflarda yerini alacak.