Ana sayfa Mobil Samsung’un Yeni Modeli C9’un Özellikleri Neler?

Samsung’un Yeni Modeli C9’un Özellikleri Neler?

PAYLAŞ
Akıllı telefon dünyasında sürekli yeni bir model piyasaya sürülüyor. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği bu yeni modeller, firmaları da yeni sürümler yapmaları için teşvik ediyor. İşte karşınızda Samsung Galaxy C9! Galaxy C5 ve Galaxy C7’nin ardından Samsung, C9 modelini akıllı telefonseverlerin beğenisine sunuyor.

Edinilen bilgilere göre Samsung’un yeni modeli olan C9, tıpkı Galaxy A9 gibi “phablet” kategorisinde karşımıza çıkacak. SM-C900 model numarasına sahip olacak telefonunun önemli özellikleri bulunuyor.

Yeni model C9, 6 inç veya üzerinde bir ekran boyutuna sahip olacak ve çözünürlüğü de 1080p olacak. Galaxy C7’deki ekran büyüklüğünün 5.7 inç olduğunu hatırlayacak olursak, yeni modelde ekranın daha büyük olacağını anlıyoruz. Bu arada ekran paneli yine AMOLED olacak.

Telefonunun donanım özellikleri ise yine üst düzeyde olacak. 4 GB ram, 16 MP kamera, LTE desteği gibi özelliklerin yanısıra 32 GB’lık depolama alanıyla da kullanıcılar rahatlayacak. Samsung Galaxy C9’un çıkış tarihi veya fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Çin’in regülasyon kurumu TENAA’nın onayının ardından satışa sunulacak olan modelle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.