Ana sayfa Mobil FIFA Severlere Müjde! FIFA 17’nin Mobil Sürümü Geliyor

FIFA Severlere Müjde! FIFA 17’nin Mobil Sürümü Geliyor

PAYLAŞ

Oyun üreticisi EA, FIFA hayranlarını sevindirecek bir gelişmeye imza attı. FIFA 17’nin mobil sürümü geliyor. Yapılan açıklamaya göre oyunun adı “FIFA Mobile” olacak ve eski versiyonlara göre birçok yeniliğe imza atılacak. 

FIFA Mobile oyununda 30 lig, 650’den fazla takım ve 17 bin futbolcu yer alacak. EA, oyunun gerçekliğini arttırmak için elinden geleni yapacak. Oyunun çıkış tarihi henüz belli olmasa da Google Play üzerinden erişilebilecek oyuna yoğun bir ilginin gösterilmesi bekleniyor.

FIFA 17‘nin masaüstü versiyonu PC, PS4 ve Xbox One için 27 Eylül’de satışa çıkacak. Mobile versiyonu ise şimdilik yalnızca ünlü oyun fuarı Gamescom’da görücüye çıktı ve büyük beğeni kazandı.

FIFA Mobile‘i piyasaya sürülür sürülmez kullanmak isteyenler, Google Play üzerinden akıllı telefonlarıyla kayıt işlemi yaptırabilecek ve bu sayede oyun kullanıma sunulduğu anda haberdar olacak. EA, kayıtlı kullanıcılar için maille bilgilendirme kolaylığı sağlayacak.

Mobil oyunlara karşı ilgi gittikçe büyüyor. FIFA Mobile gibi üst düzey bir oyunun da akıllı telefon dünyasında yer almasıyla bu alandaki cazibeyi arttıracak. EA şirketinin gelişmiş teknolojik imkanları sayesinde FIFA Mobile oyununun mobil dünyada şimdiden üst sıralarda yer alması bekleniyor.