Ana sayfa Oyun Niantic Pokemon GO İçin Açıklama Yaptı

Niantic Pokemon GO İçin Açıklama Yaptı

PAYLAŞ

Dünya üzerinde en çok indirilen oyunlardan biri olarak gösterilen Pokemon GO kısa süre içerisinde elde ettiği bu başarı ile gündem oturdu. Henüz ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülke genelinde de yayına geçmeyen oyunun tüm ülkeler için yayınlanmamış olsa da bu rakamlara rağmen 100 milyonun üzerinde indirme alan oyun son günlerde yeni güncellemeler almaya başladı. Pokemon GO oyununun aldığı yeni güncellemelerle beraber çok daha kararlı bir yapıya ulaştığını da söylemek gerekiyor. Tabi bunun dışında gelen güncellemelerle beraber artık birçok hilenin de devre dışı bırakıldığının da haberlerini almaya başladık.

Oyunun Yapısını Bozuyor

Özel bir güncelleme yayınlayan ve yardımcı programların desteğini bir bir kaldıran Niantic firması bu konu hakkında ise bir açıklama yapma gereği de duydu. Yapılan açıklamayla beraber oyunun işleyişini de değiştiren firma, söz konusu açıklamasında ise hilelerin ve yardımcı programların sunucuların yükünü arttırdığını ve bunun dışında oyunun yapısını bozduğunu belirtti.

Hilelerin Kaldırılmasına Devam Edilecek

Yapılan açıklamayla beraber söz konusu hilelerin kaldırılması konusunda çalışmalarında devam edeceği de açıklanmıştı. Açıklamalarla beraber ayrıca Pokemon GO hilesi kullanan kullanıcılarda uyarıldı. Yapılan uyarılarla kullanıcıların artık banlanacağının da haberleri verildi. Tüm bu haberle beraber oyunun bundan sonra nasıl değişeceğinin de merak konusu olduğunu da belirtelim.