Ana sayfa Oyun PES 2017 Oynanış Videosu Yayınlandı

PES 2017 Oynanış Videosu Yayınlandı

PAYLAŞ

Futbol oyunlarının tarihi yani Eylül ayı için artık sadece sayılı günler kaldı. PES ile FİFA arasında yaşanan rekabetle beraber artık çok daha ulaşılması zor seviyelere gelen futbol oyunlarında bu senede yarış epey bir çekişmeli geçecek gibi. Yarışın bu sene geçen senelere göre çok daha rekabetli geçeceğini de söyleyebiliriz. Zira bu sene PES 3 senedir kaybettiği tahtı geri alma çabası içerisine girdi. Haliyle bu durumda iki oyun arasındaki rekabeti bir hayli arttırdı. Tabi ki PES serisinin kaybettiği yeri geri alması için de epey bir hamle yapmasının gerekmesi yeni oyun için kullanıcıları epey bir umutlandırmıştı.

Fox Engine Motoru İle Geliyor

Bu noktada oyunun Fox Engine oyun motoru ile geleceğinin de bilgisi verilmiş ve artık çok eleştirilen donuk oyun yapısının çok daha dinamikleşeceğinin de bilgisi verilmişti. Çok daha dinamik bir hale gelecek olan oyunun grafikleri de çok daha etkili olacak. Verilen ilk bilgilerle beraber FİFA 2017 ile başa çıkmak için hemen her şeyi yaptığı görülen PES’in tüm yeni özelliklerini ortaya koyan yeni bir oynanış videosu da yayınlandı.

Çıkış 15 Eylül Tarihinde

Çok yakın bir zamanda piyasaya çıkması beklenen yeni serinin yayınlanan 1 saatlik oynanış videosu kullanıcıların da epey bir beğenisini kazandı. Maç atmosferini çok daha iyi yansıttığı görünün video ile beraber PES’in oldukça iddialı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bakalım bu sene yarışı kim kazanacak.