Ana sayfa Mobil Xperia Z2 Ve Xperia Z3 İçin Yeni Güncelleme

Xperia Z2 Ve Xperia Z3 İçin Yeni Güncelleme

PAYLAŞ

Teknoloji devi Sony, son aylarda akıllı telefon alanında pek de fazla bir varlık göstermedi. Satış oranlarında da bu sene ciddi bir düşüş yaşadığı açıklanan Sony, elde ettiği bu verilerle beraber akıllı telefon pazarında yeniden ürünlerine ilgiyi artırma çalışmaları içerisine girdi. Sony tarafından bu konuda yapılan ilk çalışma ise güncelleme ile oldu. Zira dev firma yaptığı açıklamayla beraber eski serilerine yeni güncellemelerle yeni özellikler kazandıracağını belirtti.

Eski Tepe Modellerine Yeni Güncellemeler

Bu noktada Sony ilk olarak eski tepe modelleri için güncellemeler yayınlayacağını açıklamış ve ilk güncellemelerde beklendiği gibi eski tepe modellere gelmişti. Şimdilerde ise Xperia Z2 Ve Xperia Z3 serisi için yeni güncellemeler yayınlandı. Sony’nin çok daha fazla ilgi çekmesine olanak sağlayacak olan yeni güncelleme ile bazı yeni özelliklerin de telefonlara eklendiğini de belirtelim.

Stamına Modu Geldi

Bu noktada yeni güncelleme ile telefonlara eklenen ilk özellik de stamına modu oldu. Android yeni sürüm ile beraber gelen özelliği eski tepe modellerine entegre eden Sony, ayrıca Google güvenlik güncelleştirmeleri ve şarj bağlantı sorunlarını giderecek de yeni eklentilerde yaptı. SD karta dosya taşıma ve benzeri birçok yeniliği de beraberinde getiren güncelleme ile Xperia Z2 Ve Xperia Z3’ün çok daha kararlı hale geldiğini de söylemek gerekiyor.