Ana sayfa Mobil LG V20 Tanıtım Tarihi Kesinleşti

LG V20 Tanıtım Tarihi Kesinleşti

PAYLAŞ

LG’nin akıllı telefonlar alanında en çok satan serilerinden biri olan G serisi üst segment telefonlar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olmayı da başardı. G serisi ile her ne kadar belli bir kitleye ulaşmış olsa da gerek fiyat dengesi gerekse de başka kesimlere de hitap etmek adına LG yeni serilerini de duyurdu. Gelen bilgilerle beraber bu alanda LG ilk olarak V10 serisiyle gündeme gelmiş ve fiyat performans dengesi sunan ürün bir hayli beğeni kazanmıştı. Yeni serinin beğeni kazanmasıyla beraber LG geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ile söz konusu seriye devam edeceğini de açıklamıştı.

LG V20 Duyuruldu

Bu açıklamanın ardından ise serinin yeni üyesinin de LG V20 olacağı da ortaya çıkmıştı. LG V20’nin çıkışının kesinleşmesinin ardından telefonda kullanılacak olan sistem hakkında da bazı detaylar gelmeye başladı. 4 GB Ram, Full HD ekran ve 5,6 inç ekran boyutu gibi özelliklere sahip olacağı açıklanan LG V20’nin tanıtım tarihi de kesinleşti.

Tanıtım 6 Eylül Tarihinde

LG V20’nin resmi olarak yapılacak tanıtımı içinse net bir tarih doğrudan LG tarafından geldi. Dev marka yaptığı açıklamada serinin yeni üyesi için tarihi ise 6 Eylül olarak gösterdi. 6 Eylül tarihinde yapılacak olan tanıtımla beraber artık LG V20’nin de tüm özelliklerini görebileceğiz.