Ana sayfa Oyun Mortal Kombat Yeni Versiyon İle Geliyor

Mortal Kombat Yeni Versiyon İle Geliyor

PAYLAŞ

Dünya genelinde sadece oyun alanında değil bunun dışında filmleri ve hatta dizileri ile bir efsane haline gelen bazı oyun serileri var. Bunlar arasında sayabileceğimiz birçok oyun mevcut. Pokemon, Ölümcül Deney gibi efsane haline gelen oyun serilerinin en çok dikkat çekenlerinden birisi de Mortal Kombat. Kendi türünde çok fazla rakibi olmayan dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat, artık en uzun oyun serilerinden de biri haline geldi. Son olarak X versiyonu ile piyasaya sürülen oyun son versiyonu ile istediği başarıyı ise yakalamamıştı.

Birçok Sorun Çıktı

Zira oyunun başarıyı yakalayamama nedeni de aslında oyun içerisinde oluşan sorunlar olarak değerlendirilmişti. Sunmak istediği dinamikleri bir türlü oyuncuya geçiremeyen X serisinin ayrıca donma ve FPS sorunları da dikkat çekmişti. Tüm bunlarla beraber eleştirilerin hedefi haline gelen son oyun için ise NetherRealm Studios yeni bir girişimde bulundu.

Mortal Kombat XL Geliyor

Bu noktada firma tarafından yapılan açıklamayla beraber oyunun yeni bir versiyonunun geleceği de açıklandı. Oyunun yeni versiyonunun da tüm hataları gidereceği ve yeni birçok eklenti paketleri içereceğinin de bilgisi verildi. XL adı ile piyasaya sürülecek olan oyunun yakın zamanda da çıkışının yapılması bekleniyor. Genişleme paketi ile tüm sorunların çözüleceği ve yeni karakterleri göreceğimizi de bir kez daha belirtelim.