Ana sayfa Bilim & Teknik Rus Savaş Uçağı UFO İddialarını Gündeme Getirdi

Rus Savaş Uçağı UFO İddialarını Gündeme Getirdi

PAYLAŞ

Özellikle 2000’li yıllarda en çok gündeme gelen konular arasında uzayda hayat olup olmadığı yer alıyor. NASA tarafından yeni geliştirile teknolojilerle beraber artık uzayın daha geniş alanlarda araştırılması ve bunun yanında geliştirilen görüntü cihazları sayesinde artık dünya dışından da görüntüler alınabiliyor olması konuya duyulan ilginin bir hayli artmasına neden olmaya başladı. Konuya duyulan tüm bu ilgi artışından mı kaynaklanıyor yoksa gerçekten artık uzayda canlılara rastlanmaya başlandı mı bilinmez ama bu konuda da ardı ardına yeni görüntüler internet üzerinden yayılmaya başladı. Her geçen gün bu yazılara da bir yenisi daha ekleniyor.

Son görüntü Rusya’dan

Geçtiğimiz hafta itibariyle sosyal medya üzerinden yayılmaya başlayan yeni görüntülerde bir kez daha UFO iddialarını gündeme getirdi. Bu kez iddiaların ise Rusya’dan geldiğini belirtelim. Söz konusu iddialarla beraber bir Rus savaş uçağının kamerasına UFO’ların takıldığı ortaya atıldı. Rus savaş uçağının kanat kamerasına yansıyan görüntülerde net bir şekilde UFO görüntülerine de rastlanması kafaları karıştırdı.

Uçak Fark Etmedi

Görüntülerde oldukça büyük bir uçan dairenin yer alması ve UFO’ların savaş uçakları tarafından fark edilmemesi söz konusu görüntülerin sahte olduğu görüşlerinin artmasına da neden oldu. Fakat görüntüler gerçek mi sahte mi yoksa yine bir yalancı UFO vakası mı tüm bunları öğrenmek fotoğrafların uzmanlar tarafından incelenmesiyle ortaya çıkacak gibi.