Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 7 Dopdolu Özelliklerle Geliyor

Samsung Galaxy Note 7 Dopdolu Özelliklerle Geliyor

PAYLAŞ

Uzun yıllardır mobil dünyasında adını her zaman duyuran Samsung, rakipleriyle olan rekabetinden hiç vazgeçmedi. Rakiplerinin çıkardığı telefon ve tabletlerin yanısıra fiyat olarak da uygun satış imkanı sağlayan bir firma olarak öne çıkışı da sanırım bu yüzden. Yakın zamanda yine adını Galaxy Note 7 ile duyurmak isteyen Samsung, elindeki tüm imkanları seferber etmiş gibi görünüyor.
Galaxy Note 7 ile gelecek özellikler
Öncelikle müjdeli haberimiz artık Samsung içerisinde bir bulut olacak. Google Drive ve iCloud servislerinin aksine bulut teknolojisini uygun fiyatla kullanıcısına getirecek… Telefon ve tablet deyince akla gelen ilk şey içinde bulunan pilin ne kadar dayanabileceğidir. Google ile yapılan anlaşma sonucunda Android ve diğer yazılımları önceden kullanma izni alındı. Böylelikle hem pil tüketimi hem de diğer yeni özellikleri konusunda Samsung kullanıcıları avantajlı olacak. Android 7.0 ve baştan aşağıya değiştirilen Touch WİZ ile gelecek olan Galaxy Note 7, sistemi daha az kullandığı için pil bize daha fazla kullanım fırsatı verecek.
Samsung Galaxy Note 7 ile ön sıraya çıkacak bir diğer özellikse; BiyoMetrik sistemiyle gelecek olan İRİS Scanner sizleri daha iyi koruyacak. Telefon içerisinde bulunan özel bilgilerimizi, şifrelerimizi daha önceleri parmak iziyle, yüz tanıma sistemiyle koruma altına alan ve bunların yetmediği durumlarda yeni yöntemler geliştirmeye çalışan Samsung, bu sistemlere ek olarak Biyometrik sistem, İRİS tarayıcıyı sizlere sunacak. Siz telefonun kilidini 0.22 saniyede açabilirken bu yöntem sayesinde telefonunuzun başkaları tarafından açılması daha da zorlaşıyor.

Suda Telefon Kullanır Mısınız?

Eğer siz de suyun içinde bile telefon kullanmak istiyorsanız ya da yağmurlu günlerde telefonunuzun ekran kontrolünde sıkıntı yaşıyorsanız, Samsung’un sizler için İP68 sertifikasını aldığını bilmek istersiniz belki… Yani artık bu sertifika sayesinde Galaxy Note 7’yi suda rahatlıkla kullanmanız mümkün.
Galaxy Note 7 için yeni gözlükler geliyor
Şuanda bulunan Samsung gözlükleri Note 7 için iyi bir deneyim sunmadığından yeni bir Gear gözlüğü hazırlıyor. Bu sanal gerçeklik gözlüğünün ve yeni diğer aksesuarların önümüzdeki günlerde geleceğini belirtmek isteriz. Samsung Cloud 5GB ücretsiz bulut hizmetinin de kullanıcılara hediye edileceği duyumlarımız arasında.