Ana sayfa Oyun Pokemon GO İçin Yeni Özellikler Duyuruldu

Pokemon GO İçin Yeni Özellikler Duyuruldu

PAYLAŞ

Bu sene en çok konuşulan oyunların başında gelen Pokemon GO etkisini hal sürdürmeye devam ediyor. Yayına girdiği andan itibaren arttırılmış gerçeklik oyunları tanımını epey bir değiştiren ve artık yepyeni bir kategori oluşturmayı başaran yapım Pokemon GO henüz tüm ülkeler içinde yayına girmedi. İlk olarak oyun sadece 3 ülke kapsamında yayına girmiş ve beklenmedik bir etli yaratmıştı. Daha sonra kısa süre içerisinde birçok ülkede yayına giren Pokemon GO giderek yayılmaya da başladı. Oyunun bu kadar kısa bir süre içerisinde indirme oranlarını bu kadar arttırmasına karşılık Nintendo cephesinden bir açıklama geldi. Yapımcı yaptığı açıklamada oyuna yeni bir güncelleştirme getireceklerini belirtti.

Yeni Güncelleştirme İle Takas Dönemi

Yeni güncelleştirmeye ilişkin duyuruyla beraber nazı detaylarda verilmeye başlandı. İlk olarak verilen detaylar içerisinde en çok merak edileni oyunda karakter takası oldu. Gelen bilgilere göre yeni güncelleştirmeden sonra oyuncular artık Pokemon karakterlerini birbirleriyle takas edebilecek. Wifi üzerinde yapılacak olan takas için her hangi bir sınırlamada gelmeyecek. Kullanıcılar istedikleri Pokemon karakterimi takas edecekler.

Eğitimde Geliyor

Bunun yanında yeni güncellemeyle beraber oyuna eğitim özelliği de getirilecek. Gelen bu yeni özellik sayesinde daha kısa süreler içerisinde oyuncular Pokemon geliştirmesi yapabilecekler. Tabi bunun için resmi sürümün indirmeye açılmasını da  beklemek gerekiyor. Aksi halde güncelleme işlemi epey bir sıkıntılı olacak gibi.