Ana sayfa Donanım Computex 2016 fuarında oyunculara müthiş ürünler tanıtıldı

Computex 2016 fuarında oyunculara müthiş ürünler tanıtıldı

PAYLAŞ

ASUS, Tayvan’ın başkenti Taipei’de gerçekleştirdiği Computex 2016 fuarında oyun severlere uygun en kaliteli ürünlerini tanıttı.

Oyun dünyasında 10. senesini kutlayan ASUS’un tanıtımını yaptığı ürünler arasında, Republic of Gamers (ROG), ROG G31 gibi en kuvvetli dizüstü bilgisayar bulunuyor.

ASUS Başkanı Jonney Shih yaptığı açıklamada, “ASUS ROG ailesinin geçen on yıllık sürede ortaya koymuş olduğu başarıdan gurur duyuyorum. Tanıtımını yaptığımız bu ürünler, üst seviye performans ve üstün oyun deneyimi sunan ürün geliştirmelerimizin artarak devam edeceğinin bir göstergesi. Size, ROG’un gelecek on senesinin da herkese heyecan vermeye devam edeceğinin garantisini verebilirim. Bugün başarımızı, ROG’un destansı inovasyonunu ve sektördeki kuvvetli konumumuzu kutluyoruz.” dedi.

Intel şirketinin Başkan Yardımcısı ve Bağlantılı Konut ve Ticari Müşteri Grup Müdür Yardımcısı Gregory Bryant ise “Intel ile ASUS, üst seviye bilgisayarlar geliştirmek için yaklaşık otuz senedir birlikte çalışıyor. Geçen son on yılda muhteşem Republic of Gamers (ROG) ürünlerini kuvvetlendirmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Oyun dünyasının büyümeye devam ettiği günümüzde, Intel olarak kullanıcılara yeni deneyimler yaşatacak inovasyonlar için performans ve kuvvet sunmaya devam edeceğiz.” dedi.