Ana sayfa İnternet Youtube’dan videoları MP3 ve MP4 formatlarında indirin

Youtube’dan videoları MP3 ve MP4 formatlarında indirin

PAYLAŞ

Youtube’dan videoları MP3 & MP4 formatlarında indirin

Youtube’un popülerleşmesi ile birlikte özellikle günümüzde binlerce Youtube araçlarını görebilirsiniz. Kullanıcıların en çok kullandığı araçlardan biri olan Youtube videolarını dönüştürüp indirebilmek.

Bazı online siteler bunlara imkan verse de, bir çoğu 20 dakika üzeri videolara izin vermemekle birlikte, bazıları ise çok geç çeviri yapıyor veya indirme hızları çok yavaş. Geçtiğimiz günlerde Türkiye lokasyonlu yazılım geliştiricilerden bu araç hakkında yep yeni bir site geldi.

Sitenin ismi Videomp3indir.net sitenin isminden de anlaşılacağı üzere site tamamen Youtube videolarını MP3’e çevirip indirme üzerine kurulu. Ancak geçtiğimiz gün sitenin geliştiricileri, yeni bir özellik daha ekleyerek, videoları direk çeviri yapmadan video formatı olan MP4 ile de indirme yapabilecekler.

Diğer online çeviri sitelerine nazaran sitenin sunucularının Türkiye lokasyonda olması, ping sürelerini minimuma çekiyor. Buda, youtube mp3 çevirilerini daha hızlı şekilde indirmek ve çevirmeğe olanak sağlıyor.

Ayrıca tamamen reklamsız olan siteyi, Android telefonlar üzerinden geliştirilen uygulama ile de cep telefonlarınız için kullanabilirsiniz. İlerleyen günlerde yeni güncelleme ile Facebook, Vimeo, Dailymotion, İzlesene, Vine gibi platformlarında eklenmesi bekleniyor.