Ana sayfa Donanım Lenovo YOGA 900 Dünyanın en ince bilgisayarı oldu

Lenovo YOGA 900 Dünyanın en ince bilgisayarı oldu

PAYLAŞ

Ülkemizde de memnuniyetle kullanılan bilgisayar markası Lenovo, dünyanın en ince ikisi bir arada bilgisayarı unvanına sahip oldu.

Lenovo’nun yeni nesil ürünlerinden YOGA 900, performans, estetik ve mobilite alanlarındaki benzersiz özellikleriyle öne çıkıyor. YOGA 900, sadece 1.29 kg hafiflik ve 14.9 mm inceliğiyle dikkat çekiyor.  Intel core işlemcili dünyanın en ince ikisi bir arada bilgisayarı.

YOGA 900 taşınabilirliği ultra yüksek bir bilgisayar olması,sürekli seyahat halinde olan kullanıcılar için tercih sebebi yapabilir.

10 saate kadar pil ömrü sunan YOGA 900’ü şarj etmeden tüm gün kullanabilirsiniz. Intel 6. Nesil Core i7 işlemcisi ile satışa sunulan YOGA 900, PC performansına kattığı yeni standartlarla da dünyanın en incesi unvanının hakkını veriyor. YOGA 900, JBL stereo hoparlörleri ve Dolby Audio Premium kuvvetli ses sistemi ile de tüm dikkatleri üstüne çekiyor.

Üstelik bu benzersiz bilgisayar, yenilenmiş saat kayışı modeli menteşeleri sebebiyle, Dizüstü, Stand, Çadır ya da Tablet’ten oluşan 4 ayrı kullanım modu arasında daha yumuşak geçişler sağlıyor.